מי אני?


שלום ילדים אני נתי
ואיזה כייף לי שבאתם, הגעתם ומצאתם
ועכשיו כשאני כאן אתכם
אני רוצה לשאול מה שלומכם?
ספרו לי קצת על עצמכם
ציירו לי ציורים, כתבו לי מכתבים
ספרו לי מה אתם הכי הכי אוהבים
שלחו אליי בדואר וקבלו בחזרה דיסק שלי והקדשה אישית

ועכשיו אספר לכם קצת על עצמי...
קוראים לי עינת מדני, נולדתי וגדלתי בבת ים עם אמי היקרה ז'קלין ועם עוד 4 אחיות מדהימות.
מגיל צעיר מאוד כינו אותי בבית "נתי" ולכן החלטתי שזה יהיה שם הבמה שלי.
אני בת מזל גדי, אני מאוד אוהבת לרקוד, לשיר, לצייר, לכתוב שירים, ללמוד, ללכת לים, לטייל בטבע, אבל הכי הכי הכי בעולם אני אוהבת לשמח ילדים.

את ניסיוני על הבמה התחלתי בגיל 6 כרקדנית צעירה, וכבר אז אהבתי להופיע ולהפתיע.
במשך שנים רבות רקדתי וכאשר סיימתי את שירותי הצבאי בחיל האוויר כשרטטת תעופתית התקבלתי לצוות בידור באילת שזה היה חלומי הגדול! ואכן זו הייתה אחת התקופות היפות בחיי, שם גיליתי את אהבתי הגדולה למשחק, לשירה ובעיקר את אהבתי העצומה לילדים ומאז ידעתי שאני ועולם הילדים לא נפרד לעולם!
המשכתי עם לימודי משחק בבית הספר של יורם לוינשטיין, למדתי פיתוח קול, הדרכתי סלסה, הופעתי בהצגות ילדים רבות ובסדרת הילדים "דאוס" בערוץ הילדים ובמקביל הופעתי בימי הולדת, ומכיוון שאני גם אוהבת ללמוד למדתי תואר ראשון במנהל עסקים ולאחר מכן גם לימודי הוראה בחינוך לגיל הרך.

בכל התקופה היפה הזו גיליתי שהילדים נותנים לי כח והמון אנרגיות לעשות את מה שאני עושה, והחלטתי שמהיום אהיה "נתי". וכך נולדה לה נתי הגעתי הופעתי.
ואכן אני מרגישה שנולדתי מחדש, אני חווה ילדות שנייה, האינטראקציה עם הילדים גורמת לי להרגיש שאני מגשימה את הילדה שבי. אחרי כל הופעה אני מרגישה בעננים מהאהבה העצומה שאני מקבלת מהילדים ומההורים ולא רוצה שזה ייגמר לעולם!

אני נשואה לאייל-אהבת חיי ואני אמא גאה לאגם ואורי הקטנטנים שהם כל עולמי. אני אוהבת לעשות איתם הכל: לשחק איתם, ללמד אותם, לקפוץ איתם על המיטה, להתגלש איתם במגלשה בגן שעשועים ואני הכי אוהבת שהם רוקדים ושרים את השירים שלי זה גורם לי לאושר גדול.


היום אני מופיעה עם המופע שלי "נתי הגעתי הופעתי" בכל הארץ, כותבת טור לילדים שנקרא "הפינתי של נתי" בהמון עיתונים בארץ ומקבלת מידי שבוע עשרות מכתבים מילדים שמקבלים ממני חזרה דיסק עם הקדשה אישית.


אני שולחת לכם ילדים מכאן חיבוקי חזקי ומאחלת לכם שתמיד תאמינו בעצמכם כי כל אחד מכם הוא יחיד ומיוחד! תעשו הכל כדי להגשים את החלומות שלכם ואל תוותרו, גם אם קשה לפעמים, אני לא ויתרתי. אם תאמינו חזק אז השמיים הם הגבול! ורק עוד דבר אחד קטנטן...
שלעולם אל תפסיקו לחייך :)